תנורים

קומביסטימרים ANGELOPO, BX תנורים תעשייתיים

קומביסטימר BX נוצר כדי לתת מענה יעיל לכל מטבח מוסדי שדורש 100% מקצועיות, אמינות ואיכות ומבטיח את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך קל לשימוש, דיגיטלי, ומדוייק, עם מערכת APM פעילה שמודדת באופן אוטומטי את כמות החום המדויקת פעם אחר פעם מערכת AOC המבצעת בקרה אקטיבית של סביבת הבישול. האביזר החדשני FMSX המעשנת המתחברת ישירות לתנור לעישון בשר, דגים, גבינות וכו' עשרות רבות של לקוחות ומוסדות כבר בחרו בתנורי ANGELO PO הודות לאיכות, לאמינות, לטכנולוגיה המתקדמת, לפטנטים הבלעדיים, לחסכון, ועלויות האחזקה הנמוכות.

BE-1

מ 40- ל- 300+ מעלות בנגיעה... BE-1 היא מערכת cook&chill משולבת המאפשרת לך לנהל עם ממשק יחיד שילוב של תנור FX רמה 3 ובלסט צ'ילר / פריזר. עם ה- BE1 אתה יכול לעבוד עם שתי מכשירים כאילו הם אחד באופן פשוט אינטואיטיבי ונוח ובכך לשלב חיסכון של 60% באנרגיה עם הטכנולוגיה האחרונה של cook&chill

COMBIFIT

חדש! תנור COMBIFIT הקומבי הקומקפטי שמיועד לספק את הביצועים הטובים ביותר תוך חסכון במקום ברוחב של 52 ס"מ בלבד! עד מחצית חסכון במקום בהשוואה לקומבי סטנדרטי. קומבי קטן עם מיטב הטכנולוגיה!

קומביסטימר ANGELOPO, תנור תעשייתי

קומביסטימר FX הוא הקו המלא המבטיח איכות ורבגוניות גבוהות בבישול יחד עם קלות שימוש וחיסכון באנרגיה. הפונקציות החדשות שתאפשרנה לך לנהל בו זמנית עד 20 תהליכי בישול שונים, האביזרים החדשניים לעשן ולפסטר ופונקצית הניקוי העצמי, אוטומטית לחלוטין, אלה הם רק כמה מהאפשרויות שהופכות Combistar FX לשותף חיוני במטבח שלך עשרות רבות של לקוחות ומוסדות כבר בחרו בתנורי ANGELO PO הודות לאיכות, לאמינות, לטכנולוגיה המתקדמת, לפטנטים הבלעדיים, לחסכון, ועלויות האחזקה הנמוכות.

דברו איתנו
דברו איתנו